Tech-Protect QI15W-A45 3az1-ben MagSafe vezeték nélküli töltő, fekete
További információk ›
Raktáron 1 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P24447
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect QI15W…
Termék leírása
Stílusos dizájn és praktikus moduláris felépítés
Intelligens védelem és hatékony töltés
Miért válassza a Tech-Protect QI15W-A45-öt?
  • Akár három eszköz egyidejű töltése
  • Gyors vezeték nélküli töltés 15W teljesítménnyel
  • Esztétikus és modern dizájn
  • Biztonságos mágneses csatlakozás
  • Kompakt és moduláris kialakítás
Műszaki specifikációk:
  • Bemeneti áram (USB-C): 9V/3A, 12V/2,5A
  • Okostelefon kimenete: 15W
  • Óra kimenete: 3W
  • Fülhallgató kimenete: 3W / 5W
  • MagSafe mágneses funkció (csak közvetlenül telefonon vagy MagSafe-kompatibilis tokkal működik)
  • Ajánlott hálózati töltő teljesítménye: legalább 35W
Csomag tartalma:
  • 1x Tech-Protect QI15W-A45 töltő
  • 1x USB-C / USB-C kábel (100 cm)
Ingyenes szállítás
3-az-1-ben vezeték nélküli töltő Samsung készülékekhez, fekete
Ár-érték arány
JP Qi vezeték nélküli töltő 15W W02, fekete