Tech-Protect QI15W-A31 3in1 MagSafe mágneses vezeték nélküli töltő, Fekete
További információk ›
Raktáron 1 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P13044
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect QI15W…
Termék leírása
* Az induktív töltő maximális kihasználása érdekében javasoljuk, hogy csatlakoztassa egy legalább 35 W (V*A) kimeneti teljesítményű hálózati töltőhöz.
Termékjellemzők: A termék jellemzői:
  • 100% eredeti
  • Eredeti csomagolásban
  • Kompatibilis a MagSafe készülékkel
  • USB-C bemeneti áram: 9V/2A, 9V/3A
  • Smartphone kimeneti teljesítmény: (max) 15W
  • Óra kimeneti teljesítménye: 3W
  • Fejhallgató kimeneti teljesítménye: 3W 5W
  • Kompakt
  • Három eszköz tápellátási funkciója egyszerre
  • Tápellátási funkció minden egyes eszközhöz külön-külön
A készlet a következőket tartalmazza:
  • 1x Tech-Protect A31 töltő
  • 1x USB-C / USB-C 100 cm-es kábel
Ingyenes szállítás
Yesido DS40 Vezeték nélküli töltőállomás 3-az-1-ben, Qi2.2, 25 W, fekete
Ingyenes szállítás
5az1-ben MagSafe töltő hangszóróval és összecsukható dizájnnal, fehér
Ár-érték arány
JP 4in1 vezeték nélküli töltő W01, fekete
Yesido DS37 Vezeték nélküli töltőállomás, 25 W, fekete