Tech-Protect QI15W-A29 3in1 MagSafe mágneses vezeték nélküli töltő, Fekete
További információk ›
Raktáron 1 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P12280
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect QI15W…
Termék leírása
* Ahhoz, hogy a lehető legtöbbet hozhassa ki az indukciós töltőjéből, javasoljuk, hogy csatlakoztassa egy legalább 35 W (V*A) kimeneti teljesítményű hálózati töltőhöz.
Termékjellemzők: A termék jellemzői:
  • 100% valódi
  • Eredeti csomagolásban
  • Anyag: alumínium
  • USB-C bemeneti áram: 9V/2A
  • Smartphone kimeneti teljesítmény: 5W/7.5W/10W/15W
  • Óra kimeneti teljesítménye: 3W
  • Fejhallgató kimeneti teljesítmény: 3W 3W
  • Három eszköz tápellátási funkciója egyszerre
  • Tápellátási funkció minden eszközhöz külön-külön
A készlet a következőket tartalmazza:
  • 1x Tech-Protect A29 töltő
  • 1x USB-A / USB-C kábel 100 cm
Ingyenes szállítás
ER POWER 2az1-ben MFM MagSafe töltőállvány, fehér
Ingyenes szállítás
Tech-Protect QI15W-A45 3az1-ben MagSafe vezeték nélküli töltő, fehér
Ár-érték arány
JP 4in1 vezeték nélküli töltő W01, fekete
ER POWER Qi2 Vezeték nélküli töltőpad állvánnyal, 15 W
Vezeték nélküli MagSafe 3az1-ben töltő Qi2.2 25W, összecsukható, fehér