Tech-Protect QI15W-A24 3in1 MagSafe mágneses vezeték nélküli töltő, Fekete
További információk ›
Raktáron 6 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P11639
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect QI15W…
Termék leírása
A termék jellemzői:
  • 100%-ban eredeti
  • Eredeti csomagolásba csomagolva
  • Kompatibilis a MagSafe rendszerrel
  • USB-C bemeneti áram: 9V/2,66A
  • Smartphone kimeneti teljesítmény: 15W
  • Óra kimeneti teljesítménye: 3W
  • Fülhallgató kimeneti teljesítmény: 3W 5W
  • Moduláris kialakítás
  • Három eszköz tápellátási funkciója egyszerre
  • Tápellátási funkció minden eszközhöz külön-külön
A készlet a következőket tartalmazza:
  • 1x Tech-Protect A24 töltő
  • 1x USB-C / USB-C 100 cm-es kábel
* Az induktív töltő teljes kihasználásához javasoljuk, hogy csatlakoztassa egy legalább 35 W (V*A) teljesítményű hálózati töltőhöz.
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Ingyenes szállítás
Vezeték nélküli MagSafe 3az1-ben töltő Qi2.2 25W, összecsukható, fekete
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
Ingyenes szállítás
Tech-Protect MM15W-V4 Mágneses MagSafe Autós Vezeték Nélküli Töltő, Fekete
Összehasonlítás
Ár-érték arány
JP Qi vezeték nélküli töltő 15W W02, fekete
Joyroom JR-W17 Qi 3az1-ben vezeték nélküli töltő, fekete
ER POWER AirPad Qi2.2 Vezeték nélküli töltőpad állvánnyal, 25W
Vezeték nélküli MagSafe 3az1-ben töltő Qi2.2 25W, összecsukható, fehér