Tech-Protect QI15W-A24 3in1 MagSafe mágneses vezeték nélküli töltő, Fehér
Leírás és paraméterek
Tech-Protect QI15W…
Termék leírása
A termék jellemzői:
  • 100%-ban eredeti
  • Eredeti csomagolásba csomagolva
  • Kompatibilis a MagSafe rendszerrel
  • USB-C bemeneti áram: 9V/2,66A
  • Smartphone kimeneti teljesítmény: 15W
  • Óra kimeneti teljesítménye: 3W
  • Fejhallgató kimeneti teljesítmény: 3W 5W
  • Moduláris kialakítás
  • Három eszköz tápellátási funkciója egyszerre
  • Tápellátási funkció minden eszközhöz külön-külön
A készlet a következőket tartalmazza:
  • 1x Tech-Protect A24 töltő
  • 1x USB-C / USB-C 100 cm-es kábel
* Az induktív töltő teljes kihasználásához javasoljuk, hogy csatlakoztassa egy legalább 35 W (V*A) teljesítményű hálózati töltőhöz.
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Ingyenes szállítás
5az1-ben MagSafe töltő hangszóróval és összecsukható dizájnnal, fekete
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
Ingyenes szállítás
Yesido DS37 Vezeték nélküli töltőállomás, 25 W, fekete
Összehasonlítás
Tech-Protect QI15W-A28 3in1 MagSafe mágneses vezeték nélküli töltő, Fekete
Dudao A11N 15W 3in1 induktív töltő, fehér színben