Forcell Carbon autós adapter 2x USB QC 3.0 18W, CC50-2A36W, fekete
További információk ›
Raktáron 2 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P11668
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Forcell Carbon…
Termék leírása
Mindegyik port támogatja a gyorstöltést. Bármelyik USB-portot használva akár 18 W-os teljesítménnyel is töltheti készülékeit a Quick Charge 3.0 technológia segítségével, így minimálisra csökkentheti az eszközök menet közbeni töltéséhez szükséges időt.
A termék CE, RoHS, FCC tanúsítvánnyal rendelkezik.
Specifikációk:
  • Anyag: 1,5 mm.
  • Kimenet: USB 1/2: QC 3.0 3,6-6,5 V/3 A, 6,5-9 V/2 A, 9-12 V/1,5 A (18 W).
  • 36W
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Techsuit autós töltő (C3), USB + USB-C, szürke
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
Ár-érték arány
JP autós töltő 18W USB-C / USB, Power Delivery, gyorstöltés 3.0, fekete
Összehasonlítás
Ingyenes szállítás
Mcdodo Autós tartó vezeték nélküli töltéssel (CH-0090), 15W, Qi2, fekete
Baseus Magic autós adapter, 2x USB, QC 3.0 45W, fekete
Dudao R3MAX mini autós töltő, 48W QC PD, fekete