Tech-Protect UltraBoost USB-C kábel, PD240W/QC4.0, 1 m, fekete
A Tech-Protect UB10T Ultraboost kábelt azoknak tervezték, akik maximális teljesítményt, megbízhatóságot és sebességet igényelnek. Az akár 240 W-os Power Delivery támogatással és a Quick Charge 4.0-val ez a kábel villámgyors töltést biztosít az eszközök széles skálájához, beleértve a laptopokat, táblagépeket és okostelefonokat. Élvezze a hatékony töltést és adatátvitelt késedelem nélkül és maximális biztonsággal.
További információk ›
Raktáron 3 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P22995
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect…
Termék leírása
Főbb jellemzők:
  • Gyors töltés és adatátvitel: Power Delivery technológia (akár 240 W) és a Quick Charge 4.0 biztosítja az összes kompatibilis eszköz villámgyors töltését.
  • Minőségi anyagok.
  • Univerzális kompatibilitás. Kiválóan használható a munkahelyen, otthon és útközben.
Specifikációk:
  • Power Delivery 240 W, Quick Charge 4.0.
  • 480 Mbpsadatátvitel.
  • Csatlakozó: USB-C (szabványos)
  • Kábel hossza: 100 cm
  • Anyag: Fonott nejlon a fokozott tartósság érdekében
  • Csomagolás: Eredeti csomagolásban
A készlet tartalmazza:
  • 1x Tech-Protect UB10T Ultraboost kábel
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Dudao L9C kábel USB-C – USB-C, 65W, 2 m, fehér
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
XO kábel NB212 USB - USB-C, 1 m, fehér
Összehasonlítás
ER POWER USB-C - USB-C kábel, 3A, 2 m, fehér
XO kábel NB212 USB - USB-C, 1 m, rózsaszín
ER POWER USB-C - USB-C kábel, 5A, 100W, 2 m, fehér