Tech-Protect UltraBoost USB-C kábel, PD100W/5A, 0,25m, szürke
A Tech-Protect strapabíró, hosszú élettartamú UltraBoost kábele lehetővé teszi az összes USB-C csatlakozóval rendelkező eszköz azonnali és biztonságos töltését. A kábel akár 100 W teljesítményt kínál a Power Delivery szabványban. Az alkalmazott gyorstöltési funkció nem okoz túltöltést vagy túlmelegedést, a felhasznált tűzálló anyag pedig tovább védi a tartozékot használat közben.
További információk ›
Raktáron 2 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P15791
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect…
Termék leírása
Tulajdonságok:
  • 100% valódi
  • Eredeti csomagolásban
  • Precíziós gyártású
  • Maximális töltési áram: 5A
  • Tápegység technológia: 100W
  • Gyors töltési funkció
  • Robusztus konstrukcióval rendelkezik
  • Szabványos csatlakozó: USB-C
  • Hossza: 25 cm
Csomagolás:
  • 1x Tech-Protect UltraBoost kábel
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Dudao L4C USB-C - USB-C kábel, 30W, 1,2 m, fehér
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
Dudao L3CC kábel USB-C - USB-C, 60W, 2 m, fekete
Összehasonlítás
XO kábel NB200 USB - USB-C, 2 m, fekete
Dudao L25ST kábel USB-A - USB-C, 5A, 1 m, fehér
Dudao L9C Max USB-C - USB-C kábel, 240W PD, 2m, fehér
Swissten 4az1-ben adatkábel, 3A, 1,5 m, fekete