Tech-Protect UltraBoost DNA kábel USB-C, PD100W/5A, 1m, szürke
További információk ›
Raktáron 1 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P23182
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect…
Termék leírása
Fő jellemzők
  • Lightning-gyors töltés: A 100 W-os Power Delivery támogatás és az akár 5 A töltési áram hihetetlen töltési és adatátviteli sebességet biztosít (akár 480 Mbps).
  • Maximális tartósság.
  • Univerzális kompatibilitás.
  • Praktikus hosszúság.
Műszaki specifikációk:
  • Gyors töltés és Power Delivery technológia támogatása (100W).
  • 480 Mbps adatátviteli sebesség.
  • Tartós nejlonfelület az összegabalyodás és a sérülések ellen.
  • USB-C csatlakozó.
  • Hosszúság: 1 m.
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
XO kábel NB-Q190A PD USB-C - USB-C, 1 m, fehér
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
Dudao L9C kábel USB-C – USB-C, 65W, 2 m, fehér
Összehasonlítás
Dudao L9T kábel USB-A - USB-C, 5A, 1 m, fekete
Hoco X88 USB-C - USB-C kábel, PD 3A 60W, 1 m, fekete
BlueStar USB-C-USB-C kábel 1,2 m, fekete
Dudao L3ST kábel USB-A - USB-C, 5A, 1,2 m, fekete