Tech-Protect UltraBoost DNA kábel USB-C, PD100W/5A, 0,5m, szürke
További információk ›
Raktáron 3 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P23181
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect…
Termék leírása
Fő jellemzők
  • Lightning-gyors töltés: A 100 W-os Power Delivery támogatás és az akár 5 A töltési áram hihetetlen töltési és adatátviteli sebességet biztosít (akár 480 Mbps).
  • Maximális tartósság.
  • Univerzális kompatibilitás.
  • Praktikus hosszúság.
Műszaki specifikációk:
  • Gyors töltés és Power Delivery technológia támogatása (100W).
  • 480 Mbps adatátviteli sebesség.
  • Tartós nejlonfelület az összegabalyodás és a sérülések ellen.
  • USB-C csatlakozó.
  • Hosszúság: 0,5 m.
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Maxlife USB - USB-C kábel, 2A, 3m, fehér
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
Dudao L4C USB-C - USB-C kábel, 30W, 2 m, fehér
Összehasonlítás
Dudao L2sT USB-A - USB-C kábel, 6A, 1,2 m, fehér
Dudao L9C Max USB-C - USB-C kábel, 240W PD, 2m, fehér