Tech-Protect NCA65W-GAN 3 portos töltő PD 65W / QC3.0, fehér
Fedezze fel a Tech-Protect NCA65W-GAN hálózati töltőt, amely a modern GaN (gallium-nitrid) technológiát kombinálja 65 W teljesítménnyel elegáns és kompakt kivitelben. Három univerzális portnak köszönhetően egyszerre töltheti laptopját, okostelefonját és táblagépét – gyorsan, biztonságosan és hatékonyan.
További információk ›
Raktáron 1 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P29551
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect NCA65W…
Termék leírása
Főbb jellemzők:
  • Maximális rugalmasság: két USB-C port Power Delivery támogatással akár 65 W-ig és egy USB-A port Quick Charge 3.0 támogatással akár 60 W-ig. Ideális modern ultrabookok, MacBook Air és régebbi eszközök számára.
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
BWOO USB-C töltő, 20W, fehér
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
Dudao A27S USB-A töltő, 25W GaN, fehér
Összehasonlítás
Ingyenes szállítás
Tech-Protect DC160W-GAN 6 portos töltő PD 160W / QC3.0, fekete
Hoco Hálózati töltő N62 USB-C, PD QC 30W, fehér
Ingyenes szállítás
Tech-Protect DC240W-GAN 6 portos töltő PD 240 W / QC3.0, fekete
Dudao A28PEU töltő 2x USB-C, PD 45W GaN, fehér
Tech-Protect C30W 2 portos töltő, PD30W/QC3.0, fekete
BlueStar USB-C adapter, 25W, fekete