Tech-Protect NC240W-GAN 4 portos töltő, PD 240W / QC3.0, fehér
Fedezze fel a Tech-Protect NC240W-GAN modern hálózati töltőt GaN (gallium-nitrid) technológiával, amely lenyűgöző 240 W teljesítményt kínál kompakt és elegáns kivitelben. Töltse fel gyorsan és biztonságosan minden eszközét – laptoptól a táblagépen át a okostelefonig.
További információk ›
Raktáron 1 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P29546
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect NC240W…
Termék leírása
Főbb jellemzők:
  • Négy töltőport: 3× USB-C és 1× USB-A a maximális rugalmasságért.
  • Nagy teljesítményű töltés:
    • Type-C1: 140 W (ideális MacBook Pro 16"-hoz és más nagy teljesítményű notebookokhoz)
    • Type-C2: 100 W
    • Type-C3: 65 W
    • USB-A: 60 W Super Charge támogatással
  • Egyidejű töltés: Minden port egyszerre működhet intelligens teljesítményelosztással.
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Ingyenes szállítás
ER POWER Utazó töltő 2x USB-C, 67W, GaN
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
Borofone adapter BN5 Jingrui - USB, QC 3.0, 18W, fehér
Összehasonlítás
ER POWER Mini töltő 2x USB-C, 65W, GaN
ER POWER Mini töltő 2x USB-C, 45W, GaN
Dudao A29 töltő 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, fehér
BlueStar Slim adapter USB-C + USB-A, GaN, 25W, fekete
Ingyenes szállítás
ER POWER Utazó töltő 2× USB-C + USB-A, 65W, GaN PD, fehér
BlueStar Slim USB-C adapter, GaN, 20W, fekete