Tech-Protect NC200W-GAN 4 portos töltő, PD 200W / QC3.0, fekete
Fedezze fel a Tech-Protect NC200W-GaN hálózati töltőt, amely 200 W teljesítményt nyújt kompakt méretben a fejlett GaN (gallium-nitrid) technológiának köszönhetően. Töltse laptopját, táblagépét, okostelefonját és egyéb eszközeit egyidejűleg – ideális megoldás igényes felhasználók és több eszközzel végzett mindennapi munka számára.
Leírás és paraméterek
Tech-Protect NC200W…
Termék leírása
Főbb jellemzők:
  • Két laptop gyors töltése egyidejűleg: A két fő USB-C port akár 100 W-ot biztosít egyenként, az USB-C3 port 65 W-ot kínál, az USB-A pedig akár 60 W-ot Super Charge támogatással.
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Dudao A29 töltő 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, fekete
Raktáron, hétfőn 5. 18. Önnél
Összehasonlítás
Acefast Utazó adapter Z7, GaN, PD30W, USB-C, fekete
Raktáron, hétfőn 5. 18. Önnél
Összehasonlítás
BlueStar Slim adapter USB-C + USB-A, GaN, 25W, fekete
Ingyenes szállítás
ER POWER Utazó töltő 2x USB-C, 67W, GaN
Hoco Hálózati töltő N62 USB-C, PD QC 30W, fehér