Tech-Protect NC200W-GAN 4 portos töltő, PD 200W / QC3.0, fehér
Fedezze fel a Tech-Protect NC200W-GaN hálózati töltőt, amely 200 W teljesítményt nyújt kompakt méretben a fejlett GaN (gallium-nitrid) technológiának köszönhetően. Töltse laptopját, táblagépét, okostelefonját és egyéb eszközeit egyidejűleg – ideális megoldás igényes felhasználók és több eszközzel végzett mindennapi munka számára.
További információk ›
Raktáron 1 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P29548
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect NC200W…
Termék leírása
Főbb jellemzők:
  • Két laptop gyors töltése egyidejűleg: A két fő USB-C port akár 100 W-ot biztosít egyenként, az USB-C3 port 65 W-ot kínál, az USB-A pedig akár 60 W-ot Super Charge támogatással.
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Ingyenes szállítás
Tech-Protect NC140W-GAN 4 portos töltő PD 140W / QC3.0, fehér
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
Dudao A27 nabíječka USB-C, 25W GaN, černá
Összehasonlítás
BlueStar Slim USB-C adapter, GaN, 20W, fekete
Ingyenes szállítás
ER POWER Utazó töltő 2× USB-C + USB-A, 65W, GaN PD, fehér