Tech-Protect NC120W-GAN 4 portos töltő PD 120W / QC3.0, fekete
Fedezze fel a töltés új szintjét a Tech-Protect NC120W-GAN fejlett GaN technológiás hálózati töltővel (gallium-nitrid). A kompakt méret és az akár 120 W-os teljesítmény lehetővé teszi akár négy eszköz egyidejű töltését – okostelefonoktól és táblagépektől a laptopokig és játékkonzolokig.
További információk ›
Raktáron 1 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P29486
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect NC120W…
Termék leírása
Főbb jellemzők:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: maximális sokoldalúság minden eszközéhez.
  • További portok akár 30 W teljesítménnyel: ideális okostelefonokhoz, fülhallgatókhoz és kiegészítőkhöz.
  • Elegáns minimalista dizájn: kompakt és stílusos, tökéletes otthonra és utazáshoz egyaránt.
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Maxlife adapter MXTC-01 1x USB 2,1A, fehér
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
Swissten GaN 1x USB-C 65W, Power Delivery, fehér
Összehasonlítás
Ingyenes szállítás
Adapter Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 T típus, 85W, fehér
Techsuit töltő GaN 65W, USB + USB-C, fekete