Tech-Protect NC120W-GAN 4 portos töltő PD 120W / QC3.0, fehér
Fedezze fel a töltés új szintjét a Tech-Protect NC120W-GAN fejlett GaN technológiás hálózati töltővel (gallium-nitrid). A kompakt méret és az akár 120 W-os teljesítmény lehetővé teszi akár négy eszköz egyidejű töltését – okostelefonoktól és táblagépektől a laptopokig és játékkonzolokig.
Leírás és paraméterek
Tech-Protect NC120W…
Termék leírása
Főbb jellemzők:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: maximális sokoldalúság minden eszközéhez.
  • További portok akár 30 W teljesítménnyel: ideális okostelefonokhoz, fülhallgatókhoz és kiegészítőkhöz.
  • Elegáns minimalista dizájn: kompakt és stílusos, tökéletes otthonra és utazáshoz egyaránt.
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Ingyenes szállítás
Tech-Protect DC240W-GAN 6 portos töltő PD 240 W / QC3.0, fekete
Raktáron, hétfőn 5. 18. Önnél
Összehasonlítás
Maxlife adapter MXTC-01 1x USB 2,1A, fehér
Raktáron, hétfőn 5. 18. Önnél
Összehasonlítás
Blavec BC-8 töltő, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, fekete
BlueStar Slim adapter 2x USB-C, GaN, 30W, fekete
ER POWER USB-C adapter, 33W, GaN, fehér