Tech-Protect DC160W-GAN 6 portos töltő PD 160W / QC3.0, fekete
Nincs több kábelzűrzavar és különböző töltők. A Tech-Protect DC160W-GAN egy nagy teljesítményű asztali töltő GaN (gallium-nitrid) technológiával, amely összesen 160 W-ot biztosít, és lehetővé teszi laptopok, táblagépek, okostelefonok, fejhallgatók, okosórák és egyéb kiegészítők töltését – mindezt egy helyről.
További információk ›
Raktáron 2 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P29484
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect DC160W…
Termék leírása
Főbb jellemzők:
  • 6 töltőport: 4× USB-C és 2× USB-A a maximális rugalmasság érdekében
  • Gyors laptoptöltés: a fő Type-C1 port akár 100 W-ot biztosít
  • További Type-C portok: 3× 45 W táblagépekhez, okostelefonokhoz és más eszközökhöz
  • USB-A portok: 2× 12 W régebbi eszközökhöz
  • Intelligens teljesítményelosztás: minden port egyszerre működhet
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Swissten GaN 2x USB-C Power Delivery 20 W, fehér
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
BlueStar USB-C adapter, 25W, fekete
Összehasonlítás
Blavec töltő BC-7, GaN4, PD QC 45W 3A, USB-C, fekete
Dudao A29 töltő 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, fekete
Dudao A28 nabíječka USB-C, 45W GaN, černá
ER POWER USB-C adapter, 33W, GaN, fehér
Dudao A28PEU töltő 2x USB-C, PD 45W GaN, fehér
BlueStar USB-C adapter, 20W, fekete
Ingyenes szállítás
ER POWER Utazó töltő 2x USB-C, 67W, GaN
Dudao A27S USB-A töltő, 25W GaN, fehér
ER POWER Mini töltő 2x USB-C, 45W, GaN