Tech-Protect C30W 2 portos töltő, PD30W/QC3.0, fekete
További információk ›
Raktáron 2 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P11767
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect C30W 2…
Termék leírása
A termék jellemzői:
  • 100% valódi
  • Eredeti csomagolásban csomagolva
  • Kompatibilis okostelefonokkal, táblagépekkel
  • Tartós anyagokból készült
  • Bemeneti feszültségtartomány: 100-240V~50/60Hz, 0,8A
  • Kimeneti feszültség: USB-C: USB: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (max. 30W).
  • USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (max. 18W)
  • Kompatibilis az iOS, Android rendszerekkel
  • Intelligens töltés
  • Kompakt méret
A készlet tartalmazza:
  • 1x Tech-Protect C30W hálózati töltő
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Dudao A26TEU töltő USB-A + USB-C, GaN 25W, fehér
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
Blavec BC-8 töltő, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, fehér
Összehasonlítás
Ingyenes szállítás
Tech-Protect NC200W-GAN 4 portos töltő, PD 200W / QC3.0, fehér
XO CE32 hálózati töltő, PD, 20W, USB-C, fehér
Ingyenes szállítás
Swissten utazó adapter GaN USB-C + USB, 65W, fehér
Adapter Baseus Super Si gyorstöltő 1C 20W, fekete
Tech-Protect NC120W-GAN 4 portos töltő PD 120W / QC3.0, fehér
BlueStar Slim adapter 2x USB-C, GaN, 30W, fekete