Tech-Protect C20W 2 portos töltő, PD20W/QC3.0, fekete
Leírás és paraméterek
Tech-Protect C20W 2…
Termék leírása
A termék jellemzői:
  • 100% eredeti
  • Eredeti csomagolásban csomagolva
  • Kompatibilis okostelefonokkal, tabletekkel
  • Tartós anyagokból készült
  • Bemeneti feszültségtartomány: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Kimeneti feszültség: USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (max. 20W)
  • USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
  • Kompatibilis az iOS, Android rendszerekkel
  • Intelligens töltés
  • Kompakt méret
A készlet tartalmazza:
  • 1x Tech-Protect C20W hálózati töltő
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Ingyenes szállítás
Tech-Protect NC140W-GAN 4 portos töltő PD 140W / QC3.0, fekete
Raktáron, hétfőn 5. 18. Önnél
Összehasonlítás
Acefast töltő (A65) USB-C, GaN, 20 W, fekete
Raktáron, hétfőn 5. 18. Önnél
Összehasonlítás
Dudao A27P nabíječka USB-C, 30W PD GaN, bílá
Swissten GaN 2x USB-C Power Delivery 20 W, fehér
Blavec BC-8 töltő, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, fekete
Dudao A27P nabíječka USB-C, 30W PD GaN, černá