Tech-Protect C20W 2 portos töltő, PD20W/QC3.0, fehér
További információk ›
Raktáron 1 db További információk › Megrendelések 16:00, várható kézbesítés: Önnél pénteken 5. 15.
Termékkód: P7720
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
Tech-Protect C20W 2…
Termék leírása
A termék jellemzői:
  • 100% eredeti
  • Eredeti csomagolásban csomagolva
  • Kompatibilis okostelefonokkal, tabletekkel
  • Tartós anyagokból készült
  • Bemeneti feszültségtartomány: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Kimeneti feszültség: USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (max. 20W)
  • USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
  • Kompatibilis az iOS, Android rendszerekkel
  • Intelligens töltés
  • Kompakt méret
A készlet tartalmazza:
  • 1x Tech-Protect C20W hálózati töltő
Teljes leírás megjelenítése
Kapcsolódó termékek
ER POWER Mini töltő 2x USB-C, 65W, GaN
Raktáron, pénteken 5. 15. Önnél
Összehasonlítás
Blavec BC-8 töltő, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, fehér
Összehasonlítás
Ingyenes szállítás
Tech-Protect DC160W-GAN 6 portos töltő PD 160W / QC3.0, fekete
BlueStar adapter 2x USB-C, USB-A, 65W, Fekete
Ingyenes szállítás
Tech-Protect NC200W-GAN 4 portos töltő, PD 200W / QC3.0, fehér
Dudao A27 MaxC töltő, 35W, GaN, fekete
Alap
OBAL:ME USB-C 20W-os utazási töltő, fekete
Dudao A28 nabíječka USB-C, 45W GaN, černá