OBAL:ME 2.5D Edzett Üveg Motorola G77-hez, átlátszó

Az OBAL:ME edzett üveg nemcsak minőségével, hanem ellenállhatatlan ár-érték arányával is lenyűgöz. Olyan árral, amely kíméli a pénztárcáját, és olyan teljesítménnyel, amely meglepő, ez az ideális választás mindazok számára, akik meg szeretnék védeni készülékeiket.

További információk ›

Raktáron 2 db Szállítási módok › Megrendelések 19. 7. 16:00, várható kézbesítés: Önnél kedden 7. 21.
1 490 Ft 1 231 Ft Ár áfa nélkül
1 490 Ft
Termékkód: P32906
Garancia: 24 hónap
Leírás és paraméterek
OBAL:ME 2.5D Edzett Üveg Motorola G77-hez, átlátszó
OBAL:ME 2.5D Edzett…
1 490 Ft

Termék leírása

Telefonos üvegünk olyan tulajdonságokat kínál, amelyek nélkülözhetetlenné teszik:

Kijelzővédelem: Az OBAL:ME üveg úgy lett tervezve, hogy megvédje a képernyőjét mind a mindennapi használat során, mind a váratlan eseményektől, mint például az ütések és esések.

Ujjlenyomat-ellenállás: Üvegünk fejlett technológiájának köszönhetően kristálytiszta képet élvezhet minimalizált ujjlenyomatokkal.

Szemvédelem: Nemcsak a telefonját védjük, hanem a szemét is. Az Obal:Me üveg csökkenti a kellemetlen sugárzást és megvédi szemét a fáradtságtól.

Ragasztóréteg az üveg teljes felületén: Az egyenletes és erős tapadásnak köszönhetően biztos lehet benne, hogy az üveg a helyén marad, és nem befolyásolja az érintőképernyő érzékenységét.

9H keménység: A 9H keménység a felület ellenállóképességét jelöli, amely karcolásálló. Ezt a kifejezést a kijelzők és elektronikus eszközök felületeinek védelmére alkalmas anyagok leírására használják.

A 2.5D és 5D védőüvegek közötti különbség az alakban és a képernyő lefedettségének mértékében rejlik: A 2.5D nem rendelkezik ívelt élekkel a kerületen, és a képernyő lapos részét fedi le, míg az 5D a kijelző széléig ér, ami több védelmet és jobb megjelenést biztosít.

A csomag tartalma:

  • Obal:Me edzett üveg
  • Nedves törlőkendő a kijelző tökéletes tisztításához
  • Mikroszálas kendő
  • Matricák a maradék szennyeződések eltávolításához

Teljes leírás megjelenítése