Cuktech CKPB100PGLBL Powerbank 10000mAh, USB-C + USB-A, 150W, fekete
Fedezze fel a mobil töltés erejét a Cuktech CKPB100PGLBL kompakt powerbankkal – 10 000 mAh kapacitással és maximum 150 W teljesítménnyel, amely laptopokat, okostelefonokat és táblagépeket is ultra-gyorsan és biztonságosan képes táplálni.
Termék leírása
Főbb előnyök:
  • Ultra-gyors 150 W töltés: USB-C akár 120 W és USB-A akár 33 W rekord gyorsaságú töltéshez még a legigényesebb eszközök számára is.
  • Gyors visszatöltés 90 W: A kapacitás 55%-át mindössze 15 perc alatt töltheti fel.
  • Kompakt és könnyű: Mindössze 285 g súlyú, ideális zsebben vagy táskában.
Specifikációk:
  • Kapacitás: 10 000 mAh
  • Kimenetek: USB-C akár 120 W, USB-A akár 33 W, Multiport akár 150 W
  • Támogatott protokollok: PD, PPS, QC, FCP, SCP
  • Bemenet: USB-C akár 90 W
Teljes leírás megjelenítése
Paraméterek
Kapacitás 10 000 mAh mAh
Az összes paraméter megjelenítése
Kapcsolódó termékek
Ingyenes szállítás
Powerbank 50000mAh, PD 22,5W, QC3.0, fehér
Raktáron, hétfőn 5. 18. Önnél
Összehasonlítás
Ingyenes szállítás
Powerbank 50 000 mAh, PD66W, 2.1A, 4 beépített kábel + LED fény, fehér
Raktáron, hétfőn 5. 18. Önnél
Összehasonlítás
Acefast Powerbank (M34) 20 000 mAh, USB-C + USB-C kábel, PD45W, ezüst
Powerbank 10000mAh, PD 22,5W, QC3.0, fekete
Powerbank 80 000 mAh, 120W PD + QC, 4 USB + 2 kábel, LED fény, fekete
Kompakt powerbank gyors laptop töltéshez, 100W, 20 000 mAh, fekete